Bike-Park XC

Bike-Park Podium składa się z trasy MTB XCO o długości 1200 metrów zlokalizowana tuż przy Hotelu Podium. Trasa ta jest często wybierana przez amatorów jak i zawodowych kolarzy górskich do treningu techniki jazdy. Duża ilość techniczncyh przeszkód sztucznych i naturalnych - skoczni, dropów, zakrętów z bandami, ciasnych serii nawrotów, stromych zjazdów i podjazdów - sprzyja doskonaleniu technicznemu. Widowiskowe przeszkody wielokrotnie były miejscem sesji fotograficznych w czasie testów sprzętu rowerowego wykonywanych przez czasopisma rowerowe.

Trasa jest ogólnodostępna i można z niej korzystać bezpłatnie.

W związku z tym, że trasa jest bardzo trudna, zalecamy przed pierwszą jazdą przejście trasy na piechotę lub powolne objechanie trasy, najlepiej w towarzystwie osoby bardziej doświadczonej. Przed rozpoczęciem korzystania z trasy należy sprawdzić sprawność hamulców oraz innych elementów swojego roweru, a także prawidłowe zapięcie swojego kasku.

Obowiązkowo przed rozpoczęciem korzystania należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na tej stronie, na recepcji oraz przy starcie trasy.

ZAPRASZAMY