Tor biegowy z przeszkodami OCR

Tor biegowy z przeszkodami - OCR - Podium Run Track

UWAGA - tor OCR nieczynny do odwołania

W roku 2016 i 2017 nasz tor był fragmentem biegu z przeszkodami - BARBARIAN RACE (www.barbarianrace.pl). Jedną z przeszkód, poprzedzającą nasz tor był podbieg pod Skocznię Narciarską w Wiśle Malince.

Podium Run Track otrzymał pozytywną opinię organizatorów najpopularniejszego cyklu biegów z przeszkodami - Runmageddon, stanowiąc wyśmienitą bazę do przygotowań do wszelkiego typu biegów ekstremalnych z przeszkodami.

Podium Run Track świetnie nadaje się do organizacji zawodów, imprez integracyjnych dla grup zorganizowanych czy ćwiczeń plenerowych jako siłownia zewnętrzna.

Podium Run Track składa się z 25 wymagających przeszkód, które można połączyć z terenowymi trasami biegowymi otaczającymi nasz Hotel.

Tor jest wymagający, a miejscami ekstremalny, tak też do jego użytkowania zapraszamy osoby, które ukończyły 16 lat. Nie jest to plac zabaw dla dzieci!

Zapraszamy na obozy przygotowawcze i treningi z czołowym zawodnikiem OCR w Europie, organizatorem Barbarian Race, wielokrotnym zwycięzcą zawodów Runmageddon i wielu innych w Polsce i Europie - Grzegorzem Szczechla.