Restauracja

Personel Hotelu *** PODIUM dba o to, by wyjeżdżający od nas goście z uśmiechem wspominali nie tylko piękne widoki i wygodne pokoje, ale także wyśmienite potrawy serwowane w hotelowej restauracji. W cenie noclegu zawarte są urozmaicone śniadania bufetowe. Istnieje możliwość dokupienia obiadokolacji (zupa, danie główne, dodatki, surówka, deser, woda).

 

Dzięki współpracy z dietetykiem Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX przygotowujemy zdrowe potrawy na codzień a na specjalne życzenie również dostosowane do różnego rodzaju diet, np. wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, niskokalorycznej, wysokowęglowodanowej, itd. Istnieje możliwość odbycia indywidualnego spotkania z naszym dietetykiem, który specjalnie dla Państwa przygotują program żywieniowy.

W Restauracji Mistrzowskiej i na tarasie z pięknym widokiem na góry jest możliwość zrelaksowania się przy wyjątkowej kawie z lokalnej włoskiej palarni oraz ciastach wypiekanych przez nasze kucharki bez żadnych chemicznych dodatków.

Bar Restauracji Mistrzowskiej zaopatrzony jest w piwa z lokalnego browaru w kilku gatunkach oraz cały wachlarz innych alkoholi.

Imprezy okolicznościowe

Zaplanuj z nami urodziny, chrzciny, komunie, imieniny, wesela i wszelkie okazje do celebrowania z bliskimi! W Hotelu Podium posiadamy aż 3 miejsca, gdzie w zależności od ilości gości oraz pory roku możemy zorganizować przyjęcie na miarę Twoich potrzeb! Sala restauracyjna, sala bankietowa lub wiata grillowa dają szereg możliwości na zorganizowanie imprez o wyjątkowym charakterze. Skorzystaj z naszego doświadczenia i gościnności!

Wiata grillowa & ognisko

Wiata grillowa z miejscem na ognisko to idealne miejsce do spędzenia czasu w gronie najbliższych lub zorganizowania wieczornej imprezy integracyjnej. We wiacie znajduje się maksymalnie 40 miejsc siedzących a tuż obok wiaty znajduje się miejsce na ognisko. Wiata grillowa z miejscem na ognisko znajduje się na terenie Hotelu.