Bike Hotel dla sportowców

718

Hotel Podium*** to miejsce idealne dla sportowców!

Hotel Podium*** został stworzony przez kolarzy i z myślą o kolarzach - dlatego na terenie naszego hotelu miłośnicy jazdy na rowerach znajdą wiele udogodnień niedostępnych w innych obiektach.

Do dyspozycji naszych Gości bezpłatnie udostępniamy:

 • Bike-Station ze stojakiem serwisowym, dętkomatem i podstawowym zestawem narzędzi,
 • Zamykaną przechowalnię sprzętu sportowego / rowerów z wejściem objętym monitoringiem wizyjnym,
 • Pralkę,
 • Suszarkę do butów,
 • Szafki zamykane,
 • Myjkę ciśnieniową czynną całorocznie,
 • Salę fitness.

Ponadto w Hotelu Podium***:

 • Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix,
 • Kriokomora CryoSpace dla grup zorganizowanych* zapytaj o dostępność,
 • Gabinet masażu,
 • Zajęcia ‘zdrowy kręgosłup’ w każdy czwartek.

Za dodatkową opłatą, możliwe jest skorzystanie z usług profesjonalnego mechanika teamu "JBG-2 TEAM".

Należy wspomnieć, że nasz hotel jest także miejscem zgrupowań jednej z najlepszych grup kolarskich w Polsce wpisanej do dywizji UCI. Dla Klubu Sportowego JBG-2 nasz hotel stał się jak sami to określają ‘drugim domem’. Wielu sportowców czuje się u nas jak u siebie, a to za sprawą indywidualnego podejścia i dużej uwagi jaką przykładamy do obsługi wszystkich naszych Gości.

Indywidualne podejście i Restauracja Mistrzowska – połączenie na medal!

W Hotelu Podium*** podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych Gości. Wiemy jak ważną rolę odgrywa zbilansowana dieta oraz odpowiednia regeneracja. Dzięki współpracy z dietetykiem Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX przygotowujemy zdrowe potrawy na co dzień, a na specjalne życzenie również dostosowane do różnego rodzaju diet, np. wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, niskokalorycznej, wysokowęglowodanowej, itd. Istnieje możliwość odbycia indywidualnego spotkania z naszym dietetykiem, który specjalnie dla Państwa przygotują program żywieniowy.

Zorganizuj obóz sportowy, zgrupowanie albo szkolenie treningowe w Hotelu Podium***!

Wiele udogodnień dla sportowców sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację profesjonalnego obozu sportowego. Położenie hotelu Podium stwarza idealne warunki do treningu wszelakich dyscyplin, Dla grup zorganizowanych dostępna jest kriokomora CryoSpace, gdzie można zadbać o odpowiednią regenerację po treningu. Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix to możliwość monitorowania efektów poprzez wykonanie badań wydolnościowych. Badania skierowane dla kolarzy, biegaczy, triatlonistów, piłkarzy, tenisistów. Wszystkich sportów dyscyplin wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowo - szybkościowych jak również w grach zespołowych. Restauracja Mistrzowska zapewnia na co dzień świeże i obfite posiłki, których skład możemy dostosowywać pod indywidualne preferencje żywieniowe.

Ponadto dysponujemy przestronną salą konferencyjną oraz salą restauracyjną, do organizacji podsumowań sezonów, prezentacji drużyn, sesji zdjęciowych drużyn oraz szkoleń.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek! Wszystkie szczegóły chętnie omówimy i zorganizujemy pobyt na medal!

Tel + 48 603 920 402

Mail grupy@hotelpodium.pl