Przyjęcia okolicznościowe – Hotel PODIUM *** w Wiśle

684

Zaplanujcie z nami urodziny, chrzciny, komunie, imieniny, wesela i inne przyjęcia okolicznościowe! Każda taka uroczystość to wspaniała okazja do celebracji z najbliższymi. W naszym Hotelu PODIUM *** w Wiśle posiadamy aż 3 miejsca, gdzie w zależności od ilości gości oraz pory roku możemy zorganizować imprezę na miarę Państwa potrzeb. Nie czekajcie! Skontaktujcie się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin na przyjęcie okolicznościowe. Nasz zespół pomoże Wam wyprawić wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zapraszamy serdecznie!

Hotel PODIUM *** w Wiśle oferuje zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego w:

  • sali restauracyjnej, do 30 osób;
  • sali bankietowej, do 80 osób;
  • wiacie grillowej z miejscem na ognisko, do 40 osób.

W Hotelu PODIUM *** mamy wspaniałą obsługę, która może dla Państwa przygotować smaczne menu na przyjęcie okolicznościowe – jest w stanie dostosować je do indywidualnych preferencji, a także jeśli to konieczne, zrezygnować z wybranych składników. Oferujemy przepyszne dania kuchni polskiej, ale również posiłki dla wegan, wegetarian oraz dla osób z alergiami pokarmowymi. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Wam w organizacji uroczystości, dbając o każdy szczegół. Dzięki temu będziecie mogli skupić się na świętowaniu z bliskimi, a w tym czasie my zajmiemy się całą resztą.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a także wsparcie na każdym etapie organizacji imprezy. Skorzystajcie z naszego doświadczenia oraz gościnności. Zapraszamy!

Co wyróżnia Hotel PODIUM *** w Wiśle?

Przyjęcia okolicznościowe, jakie organizujemy w Wiśle przy rezerwacji noclegów dla minimum 25 osób, oferujemy na wyłączność. Co to oznacza? Że macie możliwość dużej swobody i prywatności. Hotel PODIUM *** staje się wtedy Waszym prywatnym ośrodkiem, gdzie możecie celebrować wyjątkowe chwile z dala od zgiełku oraz niepotrzebnych zakłóceń. Nasi goście chwalą takie rozwiązanie, a my cieszymy się, że możemy zorganizować takie wydarzenie i uczynić je jeszcze bardziej zachwycającym! 

Skontaktujcie się z nami, już teraz! Z przyjemnością omówimy szczegóły, jak też zaplanujemy Wasze przyjęcie okolicznościowe z największą starannością.