Hotel dla aktywnych w Wiśle

725

Hotel PODIUM *** to kameralny obiekt o sportowym charakterze zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego beskidzkiego lasu, zaledwie 400 m od Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Obiekt rozpoczął działalność w grudniu 2013 roku po kapitalnym remoncie budynku.

Hotel PODIUM *** dysponuje 15 komfortowymi pokojami z miejscami noclegowymi dla 36 osób, a przy wykorzystaniu dostawek w niektórych pokojach do maksymalnie 43 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w oddzielne łóżka z możliwością złączenia oraz w obszerne tarasy z widokiem na las. 3 pokoje 2-osobowe wyposażone zostały w nowoczesną instalację symulacji warunków wysokościowych – umożliwiają pobyt na wysokości do 3000 metrów nad poziomem morza. Restauracja Mistrzowska serwuje zdrowe i pożywne posiłki, idealne dla osób aktywnych oraz sportowców. Istnieje także możliwość zamówienia specjałów kuchni regionalnej lub dostosowania dań do różnych rodzajów diet.

Hotel dla aktywnych Wisła Malinka

Hotel PODIUM *** w Wiśle to idealne miejsce przede wszystkim dla amatorów aktywnego wypoczynku oraz sportowców. Dla aktywnych osób na terenie obiektu znajduje się Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, gdzie można przeprowadzić badania wydolnościowe, skorzystać z porad dietetyka, a także usług masażysty. Zorganizowane grupy zapraszamy też do CryoSpace – w kriosaunie odbywają się zabiegi w temperaturze do -165 st. C. To doskonały sposób na przyspieszenie procesu regeneracji organizmu oraz na poprawę ogólnej kondycji fizycznej. Ponadto do dyspozycji Gości jest obszerna przechowalnia sprzętu sportowego, serwis rowerowy, a także myjka ciśnieniowa. Amatorów wędrówek i spacerów po górach z pewnością ucieszy fakt bezpośredniego dostępu do jednego z najbardziej widokowych szlaków turystycznych w Wiśle, wiodącego przez pasmo Cieńkowa w stronę Baraniej Góry i Skrzycznego.

Organizacja imprezy w Hotelu PODIUM *** w Wiśle. Dla aktywnych uczestników moc atrakcji

Hotel PODIUM *** przygotowany jest również do organizacji kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń oraz konferencji – posiadamy dużą salę o powierzchni 130 mkw z miejscami siedzącymi nawet dla 100 osób. Pomieszczenie to zostało zaprojektowane w układzie teatralnym i wyposażone jest m.in. w:

  • projektor,
  • telewizor 50”,
  • laptop,
  • wbudowane nagłośnienie z bezprzewodowymi mikrofonami,
  • tablice suchościerne i flipcharty,
  • klimatyzację, a do tego wentylację mechaniczną z rekuperatorem.

Po zakończonych szkoleniach zapraszamy na udany wypoczynek bądź wspólną zabawę dla aktywnych. Hotel w Wiśle zapewnia niezapomniane atrakcje, bowiem współpracujemy z profesjonalną firmą eventową, która może zagwarantować: przejazdy terenowymi autami, loty śmigłowcem, biegi na orientację oraz gry miejskie, a także wiele więcej. Wieczorem można spotkać się przy ognisku i delektować smakiem grillowanych potraw w towarzystwie kolegów z pracy. To doskonały sposób na wzmocnienie więzi w zespole oraz relaks po intensywnym dniu.

ZAPRASZAMY W GÓRY!