O Hotelu Podium

Hotel *** Podium w Wiśle to kameralny obiekt o sportowym charakterze zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego beskidzkiego lasu, zaledwie 400m od Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Hotel rozpoczął działalność w grudniu 2013 roku po kapitalnym remoncie budynku.

Hotel dysponuje 15 komfortowymi pokojami z miejscami noclegowymi dla 36 osób, a przy wykorzystaniu dostawek w niektórych pokojach do maksymalnie 43 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w oddzielne łóżka z możliwością złączenia oraz w obszerne tarasy z widokiem na las. 3 pokoje 2 osobowe wyposażone zostały w nowoczesną instalację symulacji warunków wysokościowych – umożliwiają symulację pobytu na wysokości do 3000 metrów nad poziomem morza. Restauracja Mistrzowska serwuje zdrową i pożywną kuchnię, idealną dla osób aktywnych oraz sportowców. Można również zamówić specjały kuchni regionalnej oraz dostosowane do różnego rodzaju diet.

To idealne miejsce przede wszystkim dla amatorów aktywnego wypoczynku oraz sportowców. Na terenie Hotelu znaduje się Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, gdzie można przeprowadzić badania wydolnościowe, skorzystać z porad dietetyka oraz usług masażysty a także kriosauna CryoSpace, w której można odbyć zabieg w temperaturze do – 165 st C. Ponadto do dyspozycji gości jest obszerna przechowalnia sprzętu sportowego, serwis rowerowy oraz myjka ciśnieniowa. Amatorów wędrówek i spacerów po górach z pewnością ucieszy fakt bezpośredniego dostępu do jednego z najbardziej widokowych szlaków turystycznych w Wiśle wiodącego przez pasmo Cieńkowa w stronę Baraniej Góry i Skrzycznego.

Hotel Podium przygotowany jest również do organizacji kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji - sala konferencyjna o powierzchni 130 mkw z miejscami siedzącymi nawet dla 100 osób w układzie teatralnym została wyposażona m.in. w projektor, telewizor 50”, laptop, wbudowane nagłośnienie z bezprzewodowymi mikrofonami, tablice suchościerne i flipczarty, klimatyzację i wenytalację mechaniczną z rekuperatorem.

ZAPRASZAMY W GÓRY!