Hotel w pakiecie dla rodzin z dziećmi w Wiśle

W naszej bogatej ofercie znajdują się atrakcyjne cenowo pakiety zarówno dla rodzin, par, jak i jednej osoby. Możemy zagwarantować, że każdy z nich został starannie przemyślany, dopracowany oraz stworzony z myślą o potrzebach, a także wymaganiach naszych przyszłych wczasowiczów. Swoją ofertę kierujemy m.in. do miłośników gór, pieszych wycieczek, osób chcących nauczyć się jeść zdrowo, sportowców zawodowych, a także do zakochanych. Pakiety stanowią znakomitą opcję wyboru wypoczynku, gdyż mają z góry określoną atrakcyjną cenę. Zawierają informacje o długości pobytu oraz dostępności atrakcji. To wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i zdecydować się na odpoczynek w doskonałej cenie!

Korzystne cenowo pakiety dla rodzin, par lub singli

Oferujemy tanie pakiety pobytów w Hotelu PODIUM *** w Wiśle. Nawet dla czteroosobowej familii ich koszt nie jest tak wysoki, jakby mogło się z początku wydawać – im więcej osób oraz dłuższy pobyt, tym cena jest korzystniejsza. W skład ofert specjalnych wchodzą m.in. nocleg w komfortowych warunkach, śniadanie bufetowe oraz obiadokolacja – więcej szczegółów uzyskają Państwo, klikając w interesujący Was pakiet. Pragniemy podkreślić, że pobyt w naszym Hotelu nie jest przeznaczony tylko dla rodzin, ale również dla zakochanych czy osób, które chcą spędzić wakacyjny urlop jedynie w swoim towarzystwie. Co ciekawe, posiadamy także pokoje hipoksyjne wyposażone w instalację symulacji warunków wysokościowych, jak również pakiet zapewniający badanie wydolnościowe organizmu – wchodzą one w skład naszej wyjątkowej oferty specjalnej. Zachęcamy do zapoznania się i wyboru idealnego dla siebie bądź swoich bliskich pakietu.

Hotel PODIUM *** przyjazny dzieciom – wakacje w Wiśle z pociechami!

Zapraszamy wszystkich rodziców na wakacje z dziećmi do Hotelu PODIUM *** w Wiśle. Nasz obiekt oferuje wiele atrakcji oraz udogodnień, które sprawią, że pobyt całą rodziną będzie beztroski i pełen radości. W Hotelu PODIUM *** oferujemy komfortowe pokoje, wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizor czy bezprzewodowy Internet. Jednak Wisła otoczona malowniczymi górami, a także zielonymi lasami, zachęca zarówno tych małych, jak i dużych do odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto, aby wczasy z dziećmi spędzać wspólnie, a tak się składa, że u nas w pobliżu znajdziecie:

 • liczne szlaki turystyczne,
 • ścieżki rowerowe,
 • wiele atrakcji kulturalnych i rozrywkowych,
 • Zabytkowy Park Przygód,
 • jaskinię Malinowską,
 • ciekawe muzea m.in. Spadochroniarstwa czy Magicznego Realizmu,
 • kolejki miejskie,
 • park linowy BC Cross,
 • stacje narciarskie trasy naśnieżane, ratrakowane i oświetlone,
 • zimowy plac zabaw ze stokiem saneczkowym oraz wyciągiem taśmowym,
 • i wiele więcej.

Hotel dla rodzin z dziećmi w Wiśle? PODIUM *** zadba o to, aby Wasz pobyt był udany przez cały czas. W naszym obiekcie znajduje się stół do ping-ponga, a także tenisa – będziecie mogli wspólnie urządzać turnieje i rywalizować między sobą. Mamy tu też kącik zabaw dla dzieci, jak również stanowisko z konsolą gier Xbox.

Wakacje w Wiśle z dzieckiem w naszym Hotelu PODIUM *** z pewnością nie będą nudne! Zapraszamy do zapisów na aktualny sezon letni! Rezerwacji możecie dokonać telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem strony internetowej.

W razie pytań zapraszamy również do kontaktu!