Atrakcje obiektu

692

W Hotelu Podium *** każdy znajdzie coś dla siebie. W naszych progach możesz zorganizować czas dla siebie i Twojej rodziny! Poza eksploracją malowniczej okolicy polecamy skorzystanie z poniższych atrakcji.

Aktywnie w Hotelu Podium ***

Połączenie wypoczynku z dawką ruchu to nasza rekomendacja na spędzenie czasu:

  • trening na przestronnej sali fitness, to świetna alternatywa na dawkę ruchu szczególnie kiedy pogoda nie sprzyja,
  • hotelowa wypożyczalnia kijków do nordic walking, pokochaj aktywne spędzanie wolnego czasu i rozkoszuj się urokiem beskidzkich lasów,
  • zajęcia fitness z wykwalifikowanym instruktorem,
  • partyjka ping-ponga,
  • a może rywalizacja podczas gry w piłkarzyki?

Do dyspozycji gości oddajemy także konsolę xbox z grami.

Zadbaj o zdrowy kręgosłup!

Zapraszamy naszych Gości do uczestnictwa w zajęciach ‘Zdrowy kręgosłup’ z wykwalifikowanym trenerem, które odbywają się w każdy czwartek! To doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa.

Dodatkowo dla miłośników aktywnego wypoczynku, oferujemy wypożyczalnię kijków do nordic walking oraz bezpośrednie wyjście na malownicze szlaki z terenu hotelu.

Chwila dla Ciebie

Masaż relaksacyjny, czy sportowy? W naszym gabinecie masażu odnajdziesz uczucie błogiego relaksu i odprężenia.

Coś innego? Kriosauna CryoSpace niejednego z Naszych gości zaskoczy. Nie bez powodu jest to najzimniejsze miejsce w Hotelu Podium ***. (Oferta dostępna dla pobytów grupowych).

W okresie letnim i wczesną jesienią zapraszamy na Nasz taras widokowy, który jest idealnym miejscem do odpoczynku z filiżanką aromatycznej kawy i ciastem własnego wypieku.

Salka zabaw dla dzieci – Leśna Baza

Naszych najmłodszych gości zapraszamy do przytulnej salki zabaw. Odkryjcie razem co znajduje się w leśnych domkach, udanej zabawy! :)

sala-zabaw-001v2 BFX_9564-kadr