Szkolenia i konferencje

SALA KONFERENCYJNA

Do dyspozycji klientów biznesowych oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 130 mkw z miejscami siedzącymi nawet dla 100 osób w ustawieniu teatralnym lub do 40 osób przy stołach w ustawieniu "w podkowę" lub szkolnym. W ramach wynajmu sali udostępniamy Państwu kompletne wyposażenie, tj. projektor, flipchart, 55 calowy telewizor LED, wbudowane nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi, laptop.

ZAKWATEROWANIE

Hotel *** Podium jest obiektem kameralnym dysponującym 36 miejscami w 15 pokojach: 7 pokojach 2 osobowych, 5 pokojach 2 osobowych z możliwością dostawki, 2 pokojami Studio 2+2 i 1 pokojem Studio 2+2 z możliwością 2 dostawek. Wykorzystując pełnowymiarowe dostawki ilość miejsc noclegowych zwiększa się do 43.

GASTRONOMIA

Bufet kawowy z ciastami i ciasteczkami własnego wypieku dostępny w czasie trwania konferencji, pożywny obiad serwowany z deserem w przerwie szkolenia a wieczorem uroczysta kolacja lub bardziej integracyjny wieczór przy ognisku - to nie wszystkie możliwości gastronomiczne Restauracji Mistrzowskiej. Każde spotkanie biznesowe traktujemy indywidualnie ustalając wszystkie szczegóły, także gastronomiczne, z organizatorem, uwzględniając wszystkie oczekiwania i założenia, w tym również wymagania dietetyczne poszczególnych uczestników.