Sala szkoleniowa i konferencyjna w Wiśle

704

Witamy serdecznie w Hotelu PODIUM *** w Wiśle – idealnym miejscu do organizacji szkoleń i konferencji! Posiadamy wyjątkową  salę, której charakter możemy dostosować do różnych potrzeb – od małych spotkań biznesowych po większe audiencje. Nasz Hotel położony jest w malowniczym zakątku Beskidów, z dala od zgiełku miasta, co sprzyja skupieniu się na efektywnej pracy oraz kreatywnym myśleniu.

Sala konferencyjna w Hotelu PODIUM *** w Wiśle

Do dyspozycji klientów biznesowych oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną salę szkoleniową o powierzchni 130 mkw, znajdującą się w Hotelu PODIUM *** w Wiśle. Audytorium konferencyjne z miejscami siedzącymi pomieści 100 osób w ustawieniu teatralnym lub do 40 osób przy stołach w ustawieniu „w podkowę” bądź w schemacie szkolnym. Sala szkoleniowa jest idealna do przeprowadzenia warsztatów, prezentacji czy uroczystości firmowych. W ramach wynajmu pomieszczenia udostępniamy Państwu kompletne wyposażenie, tj. projektor, flipchart, 55-calowy telewizor LED, wbudowane nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi oraz laptop. 

Zaufajcie doświadczeniu Hotelu PODIUM *** w Wiśle i zorganizujcie swoje następne szkolenie lub konferencję na naszej przestronnej sali! Zapraszamy!

Zakwaterowanie po szkoleniu – Hotel PODIUM *** w Wiśle

Hotel PODIUM *** jest obiektem kameralnym dysponującym 36 miejscami. Wykorzystując pełnowymiarowe dostawki, ilość miejsc noclegowych zwiększa się do 43. Można u nas zarezerwować: 

  • 7 pokoi dwuosobowych,
  • 5 pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki,
  • 2 pokoje Studio 2+2,
  • 1 pokój Studio 2+2 z możliwością 2 dostawek.

Oprócz wypożyczenia sali szkoleniowej w Hotelu PODIUM *** w Wiśle mają Państwo też możliwość zarezerwowania pokoi, które pozwolą odpocząć po intensywnym dniu konferencyjnym.

Sala szkoleniowa a wyżywienie w trakcie trwania spotkania

Hotel PODIUM *** w Wiśle podczas wynajmowania sali konferencyjnej oferuje również pyszny bufet kawowy z ciastami i ciasteczkami własnego wypieku, dostępny w czasie trwania szkolenia. Zapraszamy też do Restauracji Mistrzowskiej na pożywny obiad serwowany z deserem w czasie przerwy. Natomiast wieczorem umożliwiamy zorganizowanie uroczystej kolacji lub bardziej integracyjny wieczór przy ognisku. Każde spotkanie biznesowe traktujemy indywidualnie, ustalając wszystkie szczegóły, także gastronomiczne, z organizatorem. Uwzględniamy wszystkie oczekiwania i założenia, w tym również wymagania dietetyczne poszczególnych uczestników.

Zarezerwujcie termin już teraz!