Hotel na wyłączność dla grup – Wisła

672

Dlaczego nasi Goście cenią Hotel PODIUM ***?

Hotel PODIUM *** położony jest w kameralnym miejscu w otulinie beskidzkiego lasu. Wyróżnia nas usytuowanie w cichej okolicy z bezpośrednim dojazdem z drogi głównej. Na terenie obiektu znajduje się darmowy parking, który umożliwia zaparkowanie samochodu czy autokaru. W Hotelu PODIUM *** w Wiśle gwarantujemy komfortowy nocleg w pokojach z przestronnymi tarasami i widokiem na las. Przez cały okres pobytu zapewniamy pełną prywatność oraz wygodę. Umożliwiamy wynajęcie obiektu na wyłączność przy grupie minimum 25-osób, pozostających na dobę w hotelu. To miejsce idealne do zorganizowania firmowych wyjazdów integracyjnych czy rodzinnych spotkań. Przekonajcie się sami, jak wyjątkowy może być Wasz pobyt w Hotelu PODIUM *** w Wiśle!

Hotel na wyłączność dla grup zorganizowanych. Co go wyróżnia na tle innych w Wiśle?

Przede wszystkim kameralność i prywatność wszystkich Gości. Organizatorzy pobytów grupowych bardzo cenią możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność bez dodatkowych opłat (przy minimum 25 gościach pozostających na min. 1 dobę w hotelu). Umożliwiamy wcześniejsze zameldowanie oraz późniejsze wymeldowanie. Przy tworzeniu oferty dla grup dokładamy staranności, aby każdy pobyt był dopięty na ostatni guzik i spełniał indywidualne potrzeby. Oferujemy przepyszne, domowe posiłki. Przygotowujemy diety dla wegan, wegetarian, a także dla osób z alergiami pokarmowymi.

Hotel na wyłączność w Wiśle. Niezapomniane atrakcje dla wszystkich!

W obiekcie da się odczuć sportowy charakter. Innowacyjna kapsuła CryoSpace jest bardzo chwalona przez sportowców przebywających na zgrupowaniach, jak również cieszy się uznaniem indywidualnych Gości. Oferujemy także masaże sportowe oraz relaksacyjne, wykonywane przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Na integrację proponujemy kolację wieczorną w zadaszonej chacie grillowej. Można również samemu upiec kiełbaski na otwartym ognisku. Korzystając z malowniczej scenerii beskidzkiego lasu na terenie hotelu, organizujemy paintball. Atrakcja ta zapewnia uczestnikom niezapomniane chwile oraz mnóstwo radości.

Hotel dla grup – Wisła. Co oferujemy?

 • 15 przestronnych pokoi z łazienkami, TV, telefonem i dostępem do szybkiego Internetu (możliwość zakwaterowania do 43 osób).
 • Pokoje z obszernym tarasem z widokiem na las.
 • Organizator wydarzenia otrzymuje specjalne warunki pobytu, od 25 osób obiekt na wyłączność bez dodatkowych opłat.
 • Darmowy parking.
 • Nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną o powierzchni 130 m2.
 • Zadaszoną wiatę grillową.
 • Przechowalnię sprzętu sportowego, pralkę, myjkę rowerową.
 • Przepiękny widok na dolinę Wisły, położenie hotelu zaledwie 10 minut spacerem od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza.
 • Bezpośrednie dojście do szlaków turystycznych pieszych, a także rowerowych: Cieńków, Barania Góra, Skrzyczne.
 • Wyśmienitą, domową kuchnię w Restauracji Mistrzowskiej.
 • Zaangażowany i oddany personel.

+48 33 855 50 78
recepcja@hotelpodium.pl