Ferie zimowe w Hotelu PODIUM*** w Wiśle

Hotel PODIUM*** mieszczący się w malowniczej Wiśle jest idealny do spędzenia ferii zimowych całą rodziną! W obiekcie znajdują się komfortowe pokoje, również te z możliwością dostawki, oraz inne udogodnienia. Goście mogą korzystać z pobliskich tras narciarskich i snowboardowych, a także z licznych szlaków turystycznych. Pragną Państwo spędzić niezapomniane ferie w Wiśle? Zapraszamy do naszego Hotelu PODIUM*** w górach!

Ferie w Wiśle z dziećmi – moc atrakcji zimowych!

Wisła to urocza mieścina, która jest niezastąpionym miejscem na spędzenie ferii zimowych. Liczne wyciągi narciarskie, trasy biegowe oraz organizowane przez lokalną społeczność kuligi zachęcają do zatrzymania się właśnie tutaj. Na tych, którzy preferują spokojniejsze formy wypoczynku w Wiśle, czeka wiele malowniczych tras spacerowych. Rodzinne wypady po śnieżnych ścieżkach, zjazdy na sankach z okolicznych pagórków i lepienie bałwana to atrakcje, które przypadną do gustu szczególnie najmłodszym uczestnikom zimowych ferii.

Na osoby potrzebujące trochę adrenaliny i chcące poszaleć czeka Ośrodek Narciarski Klepki, który jest oddalony od Hotelu PODIUM*** zaledwie o 2 kilometry. Sztuczne oświetlenie w Szkółce gwarantuje dobrą zabawę do późnych godzin, można tam jeździć na nartach oraz snowboardzie, a na najmłodszych uczestników ferii zimowych czeka ośla łączka, na której można stawiać pierwsze narciarskie kroki w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pod okiem instruktora.

Ferie zimowe w Wiśle – zobaczcie skocznię im. Adama Małysza

Hotel PODIUM*** w Wiśle znajduje się 2 minuty od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza. To atrakcja, którą podczas ferii trzeba zobaczyć! Miejsce to stanowi legendę zawodów sportowych (skoków narciarskich), ale również symbol sukcesów jednego z najwybitniejszych polskich skoczków. Zwiedzający mogą zobaczyć, gdzie Małysz trenował i odnosił swoje największe sukcesy. Dodatkowo skocznia oferuje możliwość wejścia na górę, by podziwiać panoramę Wisły oraz okolicznych gór. Aktualnie obiekt jest nieczynny z racji remontu, ale mamy nadzieję, że niebawem będziecie mogli odkryć jego odnowioną wersję!

Ferie zimowe w Hotelu PODIUM*** w Wiśle – wyżywienie dla całej rodziny

Po pełnym dniu wrażeń na stoku w Hotelu PODIUM*** na Gości zawsze czeka otwarta Restauracja Mistrzowska. Podczas pobytu u nas można wykupić sobie obiadokolację składającą się z zupy, dania głównego, dodatków, surówki, wody oraz deseru. Dania zawsze są przepyszne i bogato urozmaicone – nawet dzieci zajadają się u nas ze smakiem! W dodatku na specjalne życzenie przygotowujemy potrawy dostosowane do różnego rodzaju diet, bowiem wiemy, jak ważne dla wielu osób są zdrowe nawyki oraz odżywienie. W Barze Restauracji Mistrzowskiej na dorosłych czekać będą również piwa z lokalnego browaru, a jak to się ma zimową porą – warto tu wypić rozgrzewającego grzańca. Jeśli chodzi o śniadania, to są one już wliczone w cenę pobytu w czasie ferii zimowych w Hotelu PODIUM*** w Wiśle. Czekamy na Państwa przyjazd!

Ferie zimowe w Wiśle – Hotel PODIUM*** idealny na wypoczynek!

Zapraszamy na ferie w Wiśle do Hotelu PODIUM***, ponieważ nasz obiekt jest idealny na wypoczynek zimową porą. Podczas wolnego czasu czekają na Państwa sala fitness, stół do ping-ponga, piłkarzyki, a także konsola X-box z różnymi grami. Dla młodszych uczestników ferii zimowych przygotowaliśmy też Leśną Bazę. To kolorowa, przytulna sala zabaw, w której dzieci mogą się wspólnie pobawić. W pokojach hotelowych dostępne są bezprzewodowe Wi-Fi oraz telewizor. Łóżka mamy wygodne i zawsze czysto przygotowane dla nowych Gości. Zapraszamy serdecznie!

Uwaga! Dzieci do lat 3 bez dodatkowych świadczeń i bez dodatkowego łóżka GRATIS :)